0 850 711 0 711

Call Center Hizmeti

TELEKOMEXTRA, çağrı merkezi kurmak isteyen kurumlara profesyonel altyapı ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Kurulum süreçlerde profesyonel danışmanlık almak, kaliteli hizmet veren çağrı merkezi kurmanızı mümkün kılacaktır.


Sektöre yönelik en önemli amacımız, çözüm ortaklarının müşterilerine sunacağı katma değerli iletişim çözümleri için alt yapıyı sağlamak, isletmek ve yeni ihtiyaçlar için çözüm üretmek bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun çözümlerle buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırmaktır. TELEKOMEXTRA, iletişim ağları ve uygulamaları dünyasına geçişi esnek, ekonomik ve aşamalı yoldan sağlamaktadır.


Bu yaklaşım ile müşterilerini; mevcut iletişim altyapısında desteklemek ve uygulama yatırımlarını korumalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.


Hedefimiz, “doğru hizmet, doğru zaman, doğru yer” felsefesiyle çözüm ortağı ve müşterilerine fayda sağlamaktır. Hizmet sunumundaki temel yaklaşımımız çözüm ortakları ile birlikte hareket etmektir.

TELEKOMEXTRA, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Ses Kayıtları, Sınırsız çağrı alabilme ve Müşteri Temsilcilerine dağıtma gibi Çağrı Merkezlerinin en temel ihtiyaçları olan bir çok hizmeti ücretsiz sunarak çağrı merkezinizi temelden en düşük maliyet ile en hızlı şekilde faliyete geçirmenizi sağlar.